Semilac

Semilac – to przede wszystkim lakiery hybrydowe, które skradły serca (i paznokcie!) Polek*. Poza najchętniej wybieranymi lakierami marka proponuje produkty do manicure, pielęgnacji i make up. Rzucamy się w oczy, rumienimy policzki i jesteśmy na ustach!

Jeśli interesujesz się manicure hybrydowym, na pewno słyszałaś o jednej z naszych marek – Semilac.

To nasza największa marka, która stała się początkiem „hybrydowej rewolucji” na paznokciach wielu Polek. W jej portfolio znajdziesz dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do wykonania manicure hybrydowego w domowych warunkach: lakiery, bazy, topy, lampy, jak również akcesoria: pilniczki, płatki bezpyłowe i wiele innych.

Z marką Semilac będziesz cieszyć się pięknymi paznokciami, kiedy tylko masz na to ochotę. Możesz zrobić sobie manicure z pierwszych stron modowych magazynów we własnym domu. Ćwicz, próbuj, baw się efektami albo zawsze noś ten sam odcień – ważne, byś czerpała prawdziwą przyjemność z tworzenia. I do tego właśnie Cię namawiamy! Nie musisz być perfekcyjna – chętnie wesprzemy Cię inspirującymi poradami. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności – w aplikacji pomogą Ci nasze nowoczesne formuły. Trwały i modny manicure zrobiony przez siebie samą? Brzmi nieźle!

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością. Ich ponadprzeciętna trwałość i nieskomplikowana formuła została doceniona również przez salony kosmetyczne, z którymi nieustannie współpracujemy. Jesteśmy dumni z tego, że Semilac stał się jedną z najchętniej wybieranych marek lakierów do profesjonalnego manicure i zyskał uznanie specjalistów w tej dziedzinie.

Z pierwszymi sukcesami przyszła ochota na więcej. Uzupełniliśmy nasz asortyment o klasyczne lakiery do paznokci, innowacyjne lakiery 5w1, produkty do pielęgnacji dłoni czy akrylożele. To pełna oferta produktów do stylizacji paznokci w domu!

Które produkty marki Semilac już teraz można znaleźć w Twojej kosmetyczce?

Showing 1–16 of 279 results, including child brands