Lampy do hybryd – podstawa, aby wykonać manicure hybrydowy!

Lampa do hybryd będzie Twoim must-have, jeżeli planujesz robić manicure hybrydowy w pracy lub domu. Lakiery hybrydowe potrafią utrzymywać się na paznokciach nawet cały miesiąc! To urządzenie sprawia, że lakier jest odporny i nie niszczy się łatwo. Lampy hybrydowe LED lub UV to urządzenia, które pomagają lakierowi szybko zaschnąć i stwardnieć.

 

Czy lakier jest w stanie wyschnąć bez lampy do hybryd?

Niestety nie, potrzebujemy do tego produktu UV lub LED. Światło UV powoduje łączenie się merów w polimery, dzięki którym lakier nałożony na paznokieć twardnieje.

 

Na co patrzeć przy wyborze lampy do hybryd?

Wybór odpowiedniego produktu jest bardzo ważny. Wybierając odpowiednią lampę, nasz lakier będzie się utrzymywał długo i będzie trwały. W jaki sposób wybrać dobrą lampę do hybryd?

 

Lampa LED czy UV?

Zarówno lampa LED, jak i UV będzie super wyborem. Najważniejszym aspektem będzie wybranie odpowiedniej mocy i kształtu urządzenia do naszej pracy.

 

Jaką lampę do hybryd kupić?

Najlepszym wyborem będzie lampa UV/LED firmy Semilac. Urządzenie jest w kształcie mostka i poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami lakieru. Ta lampa oferuje nam 3 tryby utwardzania, od 30 sekund do 99. Cyfrowy wyświetlacz pokaże nam odliczający czas. Technologia DUAL LED oferuje nam błyskawiczne i równomierne utwardzanie lakieru na paznokciu. Posiada również dwie przydatne funkcje:

Lampa do hybryd Semilac oferuje nam również moc o wartości 36W i komfortową pracę z urządzeniem.