Kativa Zestaw do keratynowego prostowania włosów

Indeks katalogowy: KAT000011

Zestaw jednorazowy do przeprowadzenia zabiegu kuracji keratynowej. Efekt kuracji utrzymuje się ok 2 miesiące.
 • Dostępne
 • Czas dostawy: Realizacja natychmiastowa
 • Dostawa: od 12,00 zł
 • Kod EAN: 7750075050006
 • Producent: KATIVA
44,00 zł / szt. 35,77 zł + 23% VAT

Opis

KATIVA ZESTAW STRAIGHTENING

Kuracja keratynowa z arganem do wygładzania i prostowania włosów

 

Wygładzanie włosów nigdy nie było prostsze!

Zestaw jednorazowy do przeprowadzenia zabiegu kuracji keratynowej.

Nowoczesny kosmetyk keratynowy wzbogacony o drogocenny olejek arganowy. Produkt bezpieczny bez formaldehydu. Efekt kuracji utrzymuje się ok 2 miesiące.

Zawartość zestawu:

 • Saszetka 15 ml Shampoo Pre Tratamiento - szampon przygotowujący,
 • Słoik 150 ml Alisado Brasileño - maska keratynowa po zabiegu,
 • Buteleczka 30 ml Shampoo Post Treatment - szampon wygładzający,
 • Buteleczka 30 ml Conditioner - odżywka keratynowa,
 • Pędzelek,
 • Rękawiczki,
 • Instrukcja.

Szampon wygładzający

Pozbawiony soli i siarczanów, zawiera olejek arganowy, który nawilża i chroni kosmyki włosów pozostawiając je lśniące i gładkie. Formuła opracowana do włosów zniszczonych lub delikatnych, po zabiegach prostowania i/lub redukcji objętości.


Odżywka keratynowa

Wyjątkowy balsam pozbawiony soli i siarczanów, bogaty w naturalne antyoksydanty, które w połączeniu z hydrolizowaną keratyną i olejkiem arganowym głęboko nawilżają włosy pozostawiając je gładkie i łatwe do układania. Formuła przedłuża efekt kuracji prostowania oraz redukcji objętości.


Maska keratynowa po zabiegu

Hydrolizowana keratyna w kremie i olejek arganowy, bogaty w kwasy Omega 3, 6, 9 i witaminę E nawilżają, przekształcają i chronią kosmyki włosów. Ciągłe stosowanie tej maski pozwala przywrócić naturalne właściwości Twoich włosów.

Zalecana dla włosów zniszczonych, delikatnych, suchych oraz po zabiegach prostowania i/ lub redukcji objętości. Pomaga przedłużyć efekt kuracji prostowania lub redukcji objętości włosów.

Sposób użycia:

 1. Umyj włosy używając szamponu do stosowania przed zabiegiem 1 (PRE- TREATMENT SHAMPOO 1) następnie odsącz włosy ręcznikiem. Wysusz je całkowicie suszarką.
 2. Podziel włosy na 2 sekcje i nałóż pędzelkiem kurację Brazylijskie prostowanie 2 (BRAZILIAN STRAIGHTENING 2) następnie za pomocą dłoni rozprowadź produkt od korzeni aż po same końce. Nakładać 1-2 cm od nasady włosów.
 3. Pozostaw produkt na 15 minut. Po zakończeniu czasu ekspozycji, jeśli pozostał nadmiar produktu, usuń go za pomocą grzebienia. Nie spłukuj.
 4. Wysusz włosy używając szczotki i suszarki aż będą całkowicie suche.
 5. Prostuj swoje włosy: bierz drobne pasma i używając prostownicy prostuj każde pasmo od 5 do 12 razy. Temperatura prostowania ma zawierać się pomiędzy 220 a 215 C. Prostuj włosy do momentu kiedy nie pozostaną żadne ślady kuracji Brazylijskie Prostowanie 2 (BRAZILIAN STRAIGHTENING 2).
 6. Umyj włosy używając szamponu 3 POST (SHAMPOO 3) aż do całkowitego usunięcia pozostałości produktu. Jeśli istnieje potrzeba, powtórz tę czynność. Odsącz ręcznikiem i nałóż odżywkę 4 (CONDITIONER 4). Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłucz dużą ilością wody. Następnie wysusz i modeluj włosy suszarką do włosów.

Przed rozpoczęciem 6 kroku odczekaj 5 minut.

BARDZO WAŻNE:

Jeśli Twoje włosy są cienkie lub zniszczone zalecane jest zmniejszenie ilości przeciągnięć pasm włosów w prostownicy oraz stosowanie temperatury 200°C

Cechy

Cechy produktu
Producent: KATIVA

Zapytaj o produkt

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom